Home » Vereniging » Helpdesk » Veel gestelde vragen » Zwagnerschapsverlof - zonder lesgevende- en/of behandeltaken


Veel gestelde vragen - Zwagnerschapsverlof - zonder lesgevende- en/of behandeltaken

Auteur: AVS Helpdesk

Hoe zit het met het zwangerschapsverlof en vakantieverlof van de vrouwelijke werknemer, behorend tot het onderwijsondersteunend personeel zonder lesgevende en/of behandeltaken?

Bij het vrouwelijk onderwijsondersteunend personeel  zonder lesgebonden taken van zowel openbaar- als bijzonder primair onderwijs wordt het vakantieverlof tijdens het zwangerschapsverlof opgeschort. Zie hiervoor artikel 8.6 van de CAO POHet niet genoten vakantieverlof kan op later tijdstip worden opgenomen en vervangen worden. Dit kan gedeclareerd worden bij het Vervangingsfonds. 

Trefwoorden: Regelingen

Gepubliceerd op: 13 augustus 2009