Zie deze pagina Klik hier om meer te weten te komen
Waarom niet hier checken pillen-zonder-voorschrift.com
Home » Vereniging » Helpdesk » Veel gestelde vragen » Directie - opheffing wachttijd


Veel gestelde vragen - Directie - opheffing wachttijd

Geldt opheffing wachttijd ook voor groei naar y-waarde boven 399 bij een normfunctie?

Auteur: AVS Helpdesk

Nee. Voor de overgang van de DB- naar de DC-schaal bij groei naar een y-waarde van boven de 399 blijft de wachttijd van 3 jaar gehandhaafd. Opheffing van de wachttijd geldt alleen voor de groei naar een y-waarde van boven de 199 bij normfuncties directie. Als het leerlingenaantal op 1 oktober 2006, 1 oktober 2008 en 1 oktober 2008 400 leerlingen of meer was, krijgt de directeur met ingang van 1 augustus 2009 recht op de normfunctie in de DC-schaal.
Zie hiervoor artikel 6.25 van de CAO PO.

 

Trefwoorden: Salaris

Gepubliceerd op: 13 augustus 2009